PROMOCJE

 

Leki ortopedyczne na bazie wysoko stężonego kwasu hialuronowego

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważną rolę w naszym funkcjonowaniu odgrywają zdrowe stawy. Dopiero w momencie, gdy pojawia się ból, zaczynamy szukać rozwiązania naszego problemu. Z pomocą przychodzą preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które doskonale uzupełniają lub częściowo zastępują naturalnie występujący w naszym organizmie kolagen. Iniekcja dostawowa pomaga w powrocie do sprawności - chory w znacznym stopniu odzyskuje ruchomość stawu, a uporczywe dolegliwości bólowe ustępują.

 

Co na stawy? Leki ortopedyczne

Przyczyn bólu stawów jest wiele, może to być zarówno wynik zwyrodnienia, jak i długotrwałej pracy siedzącej. Najczęściej, docelowo stosuje się tabletki oraz maści przeciwbólowe, które, choć potrafią załagodzić problem, to nie stanowią jego rozwiązania. W większości przypadków konieczna jest regeneracja, odbudowa chrząstki stawowej, a także stymulacja organizmu do produkcji mazi stawowej.

 

Jak to zrobić? Jednym ze sposobów są iniekcje dostawowe, czyli zastrzyki na stawy kolanowe. Na czym to polega?

 

Ortopedia

STAWON 60mg/3ml + GRATIS, kwas hialuronowy, iniekcja dostawowa. STAWON 60mg/3ml + GRATIS, kwas hialuronowy, iniekcja dostawowa.
Producent: ADAMED PHARMA
Cena: 455,00 zł 499,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
HYMOVIS HAYADD4 24mg/3ml (2x3ml)+ GRATIS! kwas hialuronowy, iniekcja dostawowa. HYMOVIS HAYADD4 24mg/3ml (2x3ml)+ GRATIS! kwas hialuronowy, iniekcja dostawowa.
Cena: 1 459,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
BIOVISC Ortho 20mg/2ml ampułko-strzykawka - iniekcja dostawowa, kwas hialuronowy BIOVISC Ortho 20mg/2ml ampułko-strzykawka - iniekcja dostawowa, kwas hialuronowy
Cena: 125,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
DUROLANE 60mg/3ml DUROLANE 60mg/3ml
Producent: BIOVENTUS
Cena: 695,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
HYAL Forte Injection  3 x 2ml HYAL Forte Injection 3 x 2ml
Cena: 600,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
HYALONE 60mg/4ml  x 1 amp.-strzyk.  iniekcja dostawowa, zdrowe stawy HYALONE 60mg/4ml x 1 amp.-strzyk. iniekcja dostawowa, zdrowe stawy
Cena: 370,00 zł 490,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • promocja
MONOVISC 88mg/4ml x 1 ampułko-strzykawka, kwas hialuronowy. MONOVISC 88mg/4ml x 1 ampułko-strzykawka, kwas hialuronowy.
Cena: 599,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

 

Co to jest iniekcja dostawowa?

Zastrzyki w kolano Iniekcja dostawowa (wiskosuplementacja) to rodzaj terapii, której celem jest zmniejszenie bólu stawów, szczególnie w sytuacji, gdy jest on spowodowany zapaleniem. Aby to osiągnąć, wykonuje się zastrzyk z kwasu hialuronowego w kolano. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w organizmie, między innymi w płynie stawowym.

Na skutek starzenia lub innych problemów zdrowotnych, dochodzi do ubytków kwasu hialuronowego, a zastrzyki na kolana są sposobem na to, aby go uzupełnić, poprawiając tym samym sprężystość stawów. Wskazaniem do wykonania zastrzyku hialuronowego są stany zapalne oraz zwyrodnienia stawów, a także niedobór płynu stawowego w torebce stawowej.

Zanim jednak zdecydujesz się na kwas hialuronowy lub kolagen w zastrzykach, ważne jest, aby skonsultować to ze specjalistą, który uświadomi cię, jakie mogą być skutki uboczne oraz powikłania, a także zweryfikuje, czy na pewno zastrzyki w kolano na odbudowę chrząstki będą najskuteczniejszą terapią na twoje dolegliwości.

Zastrzyki hialuronowe – wskazania i przeciwwskazania

Zastrzyki hialuronowe stosuje się u pacjentów z objawami chorób zwyrodnienia stawów, a także u sportowców-amatorów, u których podejrzewa się problemy ze stawami. Wskazaniem do podania zastrzyków jest także okresowe uzupełnienie płynu maziówkowego.

Celem terapii jest ograniczenie bólu, a także zwiększenie ruchomości stawów. Natomiast przeciwwskazaniem iniekcji dostawowej jest występująca u pacjentów/pacjentek nadwrażliwość na kwas hialuronowy lub inne substancje pomocnicze zawarte w danym preparacie. Nie zaleca się iniekcji również w przypadku, gdy w obszarze wstrzykiwania preparatu pacjent/ka, posiada widoczną infekcję skórną lub jest świeżo po jej przebyciu.

Jakie leki na zwyrodnienia stawów, zastrzyki do kolona?

Zastrzyki hialuronowe ma w swojej ofercie wielu producentów, popularne leki ortopedyczne to m.in. BIOVISC Ortho, MONOVISC, HyalOne, DUROLANE, czy StawOn. Wybierając preparat, należy sprawdzić, czy jest to wyrób medyczny, a także, czy jest on szczelnie zapakowany. Leki do iniekcji dostawowej dostępne na rynku mają postać strzykawki wypełnionej płynem z kwasem hialuronowym. Różnią się między sobą pojemnością oraz zawartością kwasu hialuronowego. W zależności od produktu, przeznaczone są do jednorazowej lub dwukrotnej iniekcji. Zastrzyki na kolano stosuje się miejscowo, dostawowe. Mogą być wykonywane wyłącznie przez uprawniony do tego personel medyczny i tylko wtedy, gdy nie doszło wcześniej do zerwania, naruszenia opakowania.

Oferta naszego sklepu internetowego postawi Cię na nogi

Pochodne lub związki kwasu hialuronowego we właściwym stężeniu wspomagają pracę stawów, przywracając ich elastyczność i usuwając ból. Dolegliwości związane ze zwyrodnieniowym zapaleniem stawów kolanowych pomoże zwalczyć Synvisc ONE, którego formuła opiera się na polimerach hyalanów A i B. Preparat DUROLANE zastosujemy w iniekcji dostawowej stawów skokowych czy łokciowych. Nie eksperymentujemy ze zdrowiem - oferujemy wyłącznie sprawdzone preparaty Monovisc, Hymovis HAYADD4, HyalONE, StawON.

Zapoznaj się ze specyfikacją każdego z nich i dobierz produkt odpowiadającym Twoim potrzebom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl