Stymulatory tkankowe Neauvia

Neauvia to nowoczesny, skuteczny preparat stosowany w medycynie estetycznej, w trakcie kuracji przeciwstarzeniowych. Pełni jednocześnie funkcję wypełniacza oraz stymulatora tkankowego. Co to znaczy?

Neauvia zawiera wysokie stężenie kwasu hialuronowego, który redukuje ubytki, dając natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek, bruzd utrzymujący się nawet do roku. Substancją czynną, odpowiedzialną za odbudowę skóry jest hydroksyapatyt wapnia, czyli środek stymulujący komórki.

NEAUVIA HYDRO DELUXE  2x 1ml NEAUVIA HYDRO DELUXE 2x 1ml
Producent: NEAUVIA
Cena: 420,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NEAUVIA HYDRO DELUXE  2x 2,5ml NEAUVIA HYDRO DELUXE 2x 2,5ml
Producent: NEAUVIA
Cena: 580,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NEAUVIA HYDRO DELUXE  MAN 2x 1ml NEAUVIA HYDRO DELUXE MAN 2x 1ml
Producent: NEAUVIA
Cena: 420,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NEAUVIA HYDRO DELUXE  MAN 2x 2,5ml NEAUVIA HYDRO DELUXE MAN 2x 2,5ml
Producent: NEAUVIA
Cena: 600,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
NEAUVIA STIMULATE MAN 1ml NEAUVIA STIMULATE MAN 1ml
Producent: NEAUVIA
Cena: 299,00 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

A co to jest stymulator tkankowy? To preparat, który pobudza produkcję komórek skóry, elastyny i kolagenu, odpowiadając tym samym za poprawę struktury skóry, zwiększenie jej jędrności, gładkości oraz napięcia. Można stosować stymulatory tkankowe pod oczy lub na całą twarz, uzyskując efekt odmłodzenia.

Wyróżnić można 3 najpopularniejsze preparaty Neauvia, które różnią się między sobą zawartością substancji czynnych oraz działaniem. To:

  • Neauvia Hydro Deluxe – zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego i 0,01% hydroksyapatytu wapnia. Aplikuje się go w serii 4 zabiegów, które przeprowadza się w odstępach 3 tygodni. W efekcie skóra jest nawilżona, elastyczna i jędrna. Spłyceniu ulegają drobne zmarszczki, poprawie ulega gęstość skóry, aktywowane są naturalne procesy produkcji kolagenu.
  • Neauvia Stimulate – zawiera 26 mg/ml kwasu hialuronowego oraz 1% hydroksyapatytu wapnia, dzięki czemu jest to preparat, którego głównym zadaniem jest stymulacja produkcji kolagenu, poprawa gęstości i objętości tkanek skórnych. Dzięki obecności kwasu HA ubytki uzupełniane są natychmiast, natomiast stymulator tkankowy w dłuższym okresie poprawie jakość skóry, wydłużając efekty zabiegów.
  • Neauvia Stimulate Man – zawiera 28 mg/ml kwasu hialuronowego i 1% hydroksyapatytu wapnia. Jego efekty są podobne, co produktu Neauvia Stimulate, jest on jednak stworzony z myślą o mężczyznach, którzy posiadają grubszą, niż kobiety skórę, stąd nieco wyższe stężenie kwasu HA.

Kwas hialuronowe i stymulatory tkankowe – efekty działania Neauvia

Neauvia jest preparatem innowacyjnym, ponieważ łączy w sobie zalety wypełniaczy i stymulatorów tkankowych, które wzajemnie się uzupełniają.

Zadaniem kwasu hialuronowego jest niwelowanie ubytków oraz modelowanie twarzy – wypełnia brakującą objętość tkanek. Efekt działania jest natychmiastowy, utrzymuje się do jednego roku. Stymulatory tkankowe aktywują produkcje kolagenu i elastyny, ich działaniem nie jest wypełnienie ubytków, a pobudzenie komórek do naturalnej odbudowy, czego wynikiem jest zwiększenie gęstości, objętości skóry. Na efekty trzeba jednak poczekać nawet do kilku miesięcy, są one za to dłuższe, mogą być widoczne nawet do dwóch lat.

Neauvia niweluje wady obu tych substancji. Po przeprowadzeniu zabiegu, polegającej na aplikacji preparatu metodą iniekcyjną (wstrzykiwany jest w skórę), efekt, dzięki wypełniaczowi w postaci kwasu HA jest widoczny od razu, aczkolwiek jednocześnie stymulatory tkankowe rozpoczynają swoje działanie, sprawiając, że skóra pozostaje gładka, jędrna i napięta przez dłuższy czas.

Dodatkowo warto wspomnieć, że o ile kwas hialuronowy rewitalizuje skórę miejscowe, o tyle stymulatory tkankowe ujędrniają, zwiększają jej grubość na całej powierzchni.


Neauvia – opinie

Opinie o stymulatorach tkankowych są pozytywne, coraz więcej gabinetów medycyny estetycznej je wykorzystuje, przy czym popularnością cieszy się preparat Neauvia. Wykorzystywany jest przez lekarzy i lekarki medycyny estetycznej, w profesjonalnych klinikach. Preparaty te posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, a dzięki zastosowaniu czystego kwasu hialuronowego i hydroksyapatytu wapnia, który jest substancją o składzie zbliżonym do tego naturalnie występującego w ludzkich kościach, Neauvia Organic jest bezpieczna, nie wymaga przeprowadzania wcześniej prób uczuleniowych.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl