PROMOCJE
AquFill MEDIUM 1ml + GRATIS
AquFill MEDIUM 1ml + GRATIS
229,00 zł 210,00 zł
szt.
NEUATION iFUGE D06  Premium Edition Wirówka do osocza i fibryn
NEUATION iFUGE D06 Premium Edition Wirówka do osocza i fibryn
3 200,00 zł 2 830,00 zł
szt.
Maseczka medyczna 3-warstwowa BETAtex ZARYS - 50 szt.
Maseczka medyczna 3-warstwowa BETAtex ZARYS - 50 szt.
24,79 zł 14,50 zł
zestaw
STYLAGE® M z LIDOKAINĄ  2 x 1ml
STYLAGE® M z LIDOKAINĄ 2 x 1ml
545,00 zł 497,99 zł
szt.
INOBELLE D 1ml + GRATIS
INOBELLE D 1ml + GRATIS
229,00 zł 210,00 zł
szt.

 

Kremy znieczulające w medycynie estetycznej

W przypadku wielu zabiegów medycyny estetycznej, jak powiększanie ust, mezoterapia igłowa, czy makijaż permanentny, ból i dyskomfort dla pacjentów/pacjentek jest na tyle wysoki, że stosuje się krem znieczulający. Na czym polega jego działanie?

Znieczulenie ma na celu hamować przewodzenie impulsów nerwowych, dzięki czemu ból w trakcie wykonywania zabiegu nie jest wyczuwalny. Znieczulenie może być ogólne lub powierzchniowe, w przypadku medycyny estetycznej stosuje się ten drugi rodzaj. Preparat, najczęściej jest to krem znieczulający, nakłada się bezpośrednio w miejscu, w którym przeprowadzany jest zabieg. Obecnie najczęściej stosowanym produktem w tym celu jest maść znieczulająca z lidokainą – przedstawiamy jej działanie.

LIDO-CARE Cream  30ml + GRATIS! Krem przedzabiegowy, znieczulający z lidokainą LIDO-CARE Cream 30ml + GRATIS! Krem przedzabiegowy, znieczulający z lidokainą
Cena: 49,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
LIDO-CARE Cream  500ml - Krem przedzabiegowy, znieczulający z lidokainą LIDO-CARE Cream 500ml - Krem przedzabiegowy, znieczulający z lidokainą
Cena: 419,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
 ESTE CREAM 11'5 - 300ml krem przedzabiegowy znieczulający z lidokainą 11,5% ESTE CREAM 11'5 - 300ml krem przedzabiegowy znieczulający z lidokainą 11,5%
Cena: 298,39 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ESTE CREAM 11'5 - 30ml krem przedzabiegowy  znieczulający z lidokainą 11,5% ESTE CREAM 11'5 - 30ml krem przedzabiegowy znieczulający z lidokainą 11,5%
Cena: 49,99 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Lidokaina – krem do nieczulenia

Lidokaina jest to organiczny związek chemiczny, który stosowany jest jako miejscowy środek znieczulający. Może mieć postać roztworu, który jest wstrzykiwany w miejscu znieczulenia, chociaż najczęściej stosowany, zwłaszcza w medycynie estetycznej, jest żel/krem z lidokainą. Skąd jej popularność?

Krem znieczulający z lidokainą jest preparatem wykorzystywanym od lat, znane jest jego działanie, ewentualne skutki niepożądane. Stosowany pod kontrolą specjalisty, jest środkiem nie tylko skutecznym, ale też bezpiecznym.

Przeciwwskazaniem do aplikacji tego kremu do znieczulania jest nadwrażliwość na chlorowodorek lidokainy, a także na inne składniki pomocnicze. Ze względu na niewystarczającą ilość danych, nie zaleca się także, aby żele znieczulające były stosowane w przypadku kobiet w ciąży.

W naszym sklepie dostępna jest maść z lidokainą bez recepty, która przeznaczona jest do stosowania przed zabiegami medycyny estetycznej.

 

Maści, żele znieczulające LIDO-CARE Cream oraz ESTE CREAM 11’5

W naszym sklepie możesz znaleźć dwa popularne kremy znieczulające do mezoterapii i innych zabiegów.

LIDO-CARE Cream to lidokaina w kremie, która przygotowuje skórę, hamuje powstawanie i przewodzenie impulsów nerwowych. Dzięki wysokiemu stężeniu lidokainy (10,56%), zapewnia skuteczne i szybkie znieczulenie (pełne działanie maści następuje po 20 min). Mimo iż jest to krem z lidokainą bez recepty, przeznaczony jest to wykorzystanie przez profesjonalistów, którzy posiadają uprawnienia do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

ESTE CREAM 11’5 sprawdzi się jako znieczulenie do mezoterapii mikroigłowej, a także do zabiegów laserowych. Stężenie lidokainy w tym kremie wynosi 11,5%, zaczyna działać już po 3 minutach (w zależności od obszaru aplikacji, konieczne będzie czekanie do maksymalnie 20 min).

 

Kiedy stosować znieczulenie w kremie?

Lidokaina w kremie to szybki, prosty i bezbolesny sposób na miejscowe znieczulenie skóry pacjentów/pacjentek. Kremy znieczulające można stosować w przypadku takich zabiegów jak mezoterapia igłowa i mikroigłowa, dermapen, makijaż permanentny, depilacja, laseroterapia, a także wtedy, gdy wykorzystujesz dermorollery. Maść do znieczulenia pozwoli także przygotować wrażliwą skórę przed wykonywaniem tatuażu czy wstrzykiwaniem kwasu hialuronowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl