PROMOCJE

 

Opcje przeglądania

Urządzenia, akcesoria kosmetyczne – wyposażenie salonu kosmetycznego

Każdy salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej, powinien być wyposażony w urządzenia do twarzy oraz ciała, dzięki którym oferta będzie kompleksowa, a zabiegi skuteczne, wykonywane w profesjonalny sposób, z wykorzystaniem najnowszych technologi.

Podstawowy sprzęt kosmetyczny to m.in. urządzenia do HIFU, akcesoria kosmetyczne wykorzystujące prąd galwaniczny, który przeciwdziała oznakom starzenia się skóry, czy sprzęt do mezoterapii bezigłowej. Czym się kierować, wybierając te urządzenia? Na początku trzeba określić zakres oferty, jakie zabiegi będą wykonywane w salonie. Na tej podstawie można przeprowadzić wstępną selekcję przyrządów kosmetycznych.

Akcesoria

Nu Skin ageLOC Galvanic Spa innowacyjna kuracja przeciwstarzeniowa Nu Skin ageLOC Galvanic Spa innowacyjna kuracja przeciwstarzeniowa
Producent: NU SKIN
Cena: 1 748,11 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry normalnej i mieszanej Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry normalnej i mieszanej
Producent: NU SKIN
Cena: 1 116,82 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry skłonnej do wyprysków Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry skłonnej do wyprysków
Producent: NU SKIN
Cena: 1 116,82 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry suchej Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry suchej
Producent: NU SKIN
Cena: 1 116,82 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry tłustej Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry tłustej
Producent: NU SKIN
Cena: 1 116,82 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej
Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry wrażliwej Nu Skin ageLOC Lumispa Zestaw pielęgnacyjny do skóry wrażliwej
Producent: NU SKIN
Cena: 1 116,82 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zestaw
zobacz więcej

Akcesoria, urządzenia kosmetyczne – w co warto wyposażyć salon kosmetyczny?

Przeglądając akcesoria do salonu kosmetycznego, należy zwrócić uwagę na ich jakość wykonania, trwałość, a także funkcjonalność i łatwość obsługi. Sprzęt kosmetyczny musi być wykonany z materiałów łatwych w czyszczeniu, dezynfekcji, aby móc w odpowiedni sposób zadbać o standardy higieniczne w gabinecie.

Niemniej istotne są względy bezpieczeństwa klientek/klientów, dlatego należy zweryfikować, czy wybrane sprzęty kosmetyczne są przetestowane, posiadają niezbędne certyfikaty świadczące o tym, że są bezpieczne w stosowaniu. Nie można ryzykować, że urządzania do pielęgnacji poparzą skórę podczas zabiegu.

Ponadto urządzenia kosmetyczne profesjonalne powinny pochodzić od sprawdzonych producentów, cieszyć się opinią niezadowolonych, ponieważ każda awaria to konieczność odwołania wizyt, co będzie skutkować niezadowoleniem klientów/klientek. Podsumowując, decydując się na zakup profesjonalnych urządzeń kosmetycznych, należy kierować się jakością wykonania, dostępnymi funkcjami, posiadanymi certyfikatami bezpieczeństwa, a także gwarancją zapewniającą natychmiastową naprawę w przypadku awarii.

A co z ceną? Do specjalistycznego wykorzystania, w gabinetach kosmetologicznych, nie zaleca się kupowania najtańszego sprzętu, gdyż w jego przypadku jakość jest często niesatysfakcjonująca. Sposobem na oszczędności może być internetowa hurtownia kosmetyczna, w której ceny są niższe, niż w stacjonarnych sklepach.

Urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy

Profesjonalne sprzęty kosmetyczne mogą mieć również zastosowanie podczas przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych w domu. Urządzenia beauty, o których mowa, to przede wszystkim przyrządy do pielęgnacji twarzy, które ułatwiają jej dogłębne oczyszczanie, a także pomagają w walce przeciwko pierwszym oznakom starzenia się skóry.

Wybierając specjalistyczne urządzenia do pielęgnacji cery w domu, należałoby się kierować podobnymi zasadami, co w przypadku kupowania sprzętu do salonu kosmetologicznego, ponieważ tylko wtedy ta inwestycja się zwróci, a zabiegi będą skuteczne.

Oczyszczanie twarzy – urządzenia

Urządzenia do pielęgnacji twarzy, które sprawdzają się zarówno w salonie kosmetologicznym, jak i w domu, to przede wszystkim:

  • urządzenia kosmetologiczne o działaniu przeciwstarzeniowym, które wykorzystują prąd galwaniczny, dostarczający skórze składników hamujących proces starzenia się skóry; najczęściej są one stosowane w gabinetach odnowy biologicznej, aczkolwiek dzięki temu, że są łatwe i intuicyjne w obsłudze, mogą stanowić wyposażenie domowego SPA;
  • urządzenie do pielęgnacji twarzy o działaniu oczyszczającym, do codziennego stosowania, zarówno w domu, jak i w salonie kosmetycznym; taki przyrząd dogłębnie oczyszcza cerę, a dzięki zastosowaniu odpowiednich dermokosmetyków, po takim zabiegu jest ona nawodniona, odświeżona.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl